Webové stránky pre Spoločenstvá vlastníkov
dokumenty on-line nástenka je priestor, kam predseda alebo určení obyvatelia dávajú aktuálne informácie o dianí v dome. Kontakty, legislatíva, zálohové platby. Všetko prehľadne dostupné vo svojej kategórii.
evidencia evidencia členov Spoločenstva, evidencia bytových a nebytových jednotiek, evidencia nájomníkov a počtu obyvateľov jednotlivých bytov. Všetko môžete kedykoľvek jednoducho vyexportovať do Excelu.
hlasovanie hlasovanie na internete je ten najefektívnejší spôsob, ako získať prehľad o názoroch obyvateľov domu. Hlasovanie prebieha podľa spoluvlastníckeho podielu alebo rovnoprávne.

hlásenie závad
jednoduché a prehľadné hlásenie závad s možnosťou zvoliť riešiteľa a podporou notifikácií o nových a vyriešených závadách. Všetko samozrejme s podporou full-text vyhľadávania, diskusie a možnosťou priložiť fotodokumentáciu a ďalšie prílohy.

fórum
diskusia môže prebiehať nad uverejneným článkom na nástenke alebo v akejkoľvek inej sekcii dokumentov. Diskutovať môžu obyvatelia aj o hlasovaní a zápisoch zo schôdzí, alebo si môžu nezávisle založiť vlastnú diskusiu na ľubovoľnú tému

neobmezený archív
všetky vaše dokumenty, prílohy a diskusné príspevky zostávajú navždy na stránkach, nič sa automaticky nevymazáva, máte k dispozícii neobmedzený dátový priestor. Prístup obyvateľov ku stránkam nie je nijako obmedzený, neexistuje žiaden časový ani dátový limit

aktualizácie
všetky inovované verzie stránok dostávate do budúcna automaticky a zdarma. Automatická aktualizácia vlastníkov z katastra robí všetky aktualizácie na stránkach za vás. Pred schôdzou stačí zoznam vlastníkov vytlačiť alebo vyexportovať do Excelu.

fotogaléria
všetky fotky a iné obrázkové prílohy sa automaticky zobrazia formou elegantnej fotogalérie.

vyhľadávanie
máte k dispozícii kvalitné a rýchle vyhľadávanie podobné ako v internetovom vyhľadávači. Vyhľadávanie prebieha nad všetkými dokumentami a diskusnými príspevkami vrátane obsahu príloh.